Güzel Sözler Başlığı [Toplu] Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Güzel Sözler Başlığı [Toplu] Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Güzel Sözler Başlığı [Toplu]

:: Eğlence :: Geyik

Güzel Sözler Başlığı [Toplu] Empty Güzel Sözler Başlığı [Toplu]

Mesaj tarafından Thehost C.tesi Ara. 25, 2010 10:09 pm

Bilmiyorum cevap gelir mi ama bende bugünlerde anlamlı sözlere karşı durdurulamaz bir ilgi başladı :)
Misal veriyorum:

Ölüm: Gaz pedalına basan ayakta, Hayat: Direksiyonu tutan kollardadır. Bunun eğlencesi ise; Ölümüne basıp hayata tutunmaktır.

Ya da:

Sen doğru olda, Varsın sanan eğri sansın. Lakin sakın unutma ki, Sen kendini birşey sanmadığın sürece, Doğru insansın..

Ya da:

Haykırsam dünyaya anlamazlar derdimi; Yaşamak güzel deyip te kandıramıyorum kendimi!

Şeklinde sözler...Komik te olabilir, karşındakini aşp ettirecek te olabilir. Yani bir nevi msn nickleri olabilir. Hem başlıktan yararlanarak imzamıza veya nickimize güzel sözler koyarız hem de bildiklerimizi paylaşmış oluruz.

Ne dersiniz?

NotNotNot: İlla bütün sözler bu başlık altında toplanacak diye bir kaide yok. Çünkü bende toplu başlıklara karşı bir sevimsizlik hissi var. İsterseniz nicklerinizle bundan farklı başlıklar açabilirsiniz, bu başlıktaki tek amaç içinden gelen alıntı olan veya kendi yazdığımız sözleri paylaşmak :) :) :)
Ayrıyeten artık film replikleri de paylaşabiliriz :)
Thehost
Thehost
Admin
Admin

https://twilightfan.forum-canada.com

- Similar topics

:: Eğlence :: Geyik