Comic Con - En Komik Anlar Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Comic Con - En Komik Anlar Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Comic Con - En Komik Anlar

:: Genel :: Haberler

Comic Con - En Komik Anlar Empty Comic Con - En Komik Anlar

Mesaj tarafından Elly Perş. Ara. 16, 2010 9:45 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

KStew'e çekilecek olan diğer filmler ile ilgili en çok merakla beklediği şey'in ne olduğu sorulduğunda

* "hamile kalmak için sabırsızlanıyorum " dedi =)))(bana göre dedikodulara hem bir göndermeydi hemde o çekimleri merakla beklediğini ifade ediyordu )

* robert pattinsonda buna karşılık cevap olarak " bende sezaryen yapmak için sabırsızlanıyorum! " dedi =)))))))))

* robert'a komedi filmlerinde oynamak isteyip istemediği sorulduğunda bu fikre açık olduğunu söyledi. "neden olmasın? bacaklarımdan biri diğerinden daha kısa yani aptal gibi görünebilirim ama espirili olup olamayacağımdan endişeliyim!"

* bir fan rob'a hiç açık mikrofon gecesine katılırmıydın diye sordu (şarkı söylenen yer karaoke gibi) rob şüpheli olduğunu söyledi ,"çünkü çok korkağım" dedi

*chris weitz fanların new moon trailer'ını gördükleri anki tepkilerinin videolarını izlediğini söyledi. hatta diğerleriyle fanların videoya tepkileri videosu yapıp yapamayacaklarını tartıştılar=)))
Elly
Elly
Admin
Admin

- Similar topics

:: Genel :: Haberler