Cpmic Con - Panelden Konuşulanlar Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Cpmic Con - Panelden Konuşulanlar Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cpmic Con - Panelden Konuşulanlar

:: Genel :: Haberler

Cpmic Con - Panelden Konuşulanlar Empty Cpmic Con - Panelden Konuşulanlar

Mesaj tarafından Elly Perş. Ara. 16, 2010 9:27 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2.03… Ekip geldi. Kristen, Taylor, Ashley, Robert burada. Yönetmen Chris Weitz de.

2.03… Herkes çığlık çığlığa. Çıldırmış bir kalabalık var.

2.06… Taylor Lautner Jacob Black’in değişimi hakkında konuşuyor: “Zihinsel ve duygusal olarak değişti, ama en zoru fiziksel değişimdi”.

2.06… Lautner “Umarım sonuçları görünce memnun olursunuz” dedi…

2.09… Hayranlar için sürpriz: bir klip.

2.12… Gösterdikleri klipte Jacob tişörtünü çıkardı. Hayranlar çığlık atıyorlar.

2.13… Hayran Robert’e: Gelecekte komedi oynamayı düşünüyor musun? Robert: Ben o kadar komik bir insan değilim… salak görünmeyi başarabileceğime şüphem yok ama komik olabilir miyim bilmiyorum.

2.15… Hayran: Karakterlerinizle benzerlikleriniz var mı? Ashley: Alice ailesine herşeyden daha fazla düşkün, ben de öyle. Kristen kendisinin duygusal olarak Bella kadar iniş çıkışlarının olmadığını söylüyor

2.16… Taylor kendisinin daha çok Jacob’un değişmeden önceki haline benzediğini söylüyor.

2.16… Robert Pattinson “Ben de onun gibiyim… birazcık da olsa” Smile

2.18… Drakula gibi giyinmiş bir hayran “Nasıl daha iyi bir vampir olabilirim?” diye sorar. Güzel soru Smile

2.19… Hayran’dan Robert’a: Bundan sonra da sahneye çıkıp canlı müzik yapacak mısın, yeniden? Rob: Evet, bunu yeniden yapacağım. İnsan ruhuna iyi geliyor.

2.21… Hayran: Vancouver’dan sonra Portland çekimlerinde fark hissettiniz mi? Kristen: Evet… öncesine göre hayran ilgisi çok daha fazlaydı.

2.23… Yönetmen İtalya’da çok ciddi hayran ilgisi gördüklerini, hatta bunun çekimler için sorun yarattığını söyledi.

2.24… Hayran: Taylor, böylesi değişken hava koşullarında film çekmek nasıldı, hem de yarı çıplak? Taylor: Soğuktu. Hele sadece kot pantolonla çekim yaptığım bir gün vardı ki..!! (kalabalıktan alkışlar) Gerçekten çok soğuktu, ama sizler için yaptım.

2.25… Hayran: Filmin çekimi süresinceki en komik an neydi? Yönetmen: Bir ara sürekli elimde koca bir sopa ile dolaşmaya başladığımı farkettiler: Gandalf gibi. İstem dışı oluşan komik bir durumdu.

2.28… Hayran: Bir sonraki filmde görmek için sabırsızlandığınız bir sahne var mı? Kristen: Evet, kitabın sonundaki savaş sahnesini düşünmesi bile heyecanlı. Taylor Lautner: Uyku tulumu sahnesi.

2.30… Bir hayran farklı bir yönetmenle çalışmanın nasıl olduğunu sordu. İlk filmin yönetmeninden farkının ne olduğunu öğrenmek istedi. Rob “Ben keyif aldım. Chris (Yönetmen) çok barışçıl bir insan, sayesinde herşey çok kolay yürüdü.” dedi.

2.30… Sakin olmayı herkesten iyi başarıyor. Sette çok eğlendik, neredeyse hiç stres yaşamadık.

2.34… Bir hayran Chris Weitz’e filmin çekimi sırasında kimsenin yaralanıp yaralanmadığını sordu. Yönetmen de ciddi birşey olmadığını, sadece Kristen’in bir defa bileğini burktuğunu söyledi. “Ama Taylor’u takdir ettik, neredeyse tüm sahneleri kendisi çekti. Sadece sigorta şirketinin oynamasına izin vermediği birkaç sahnede dublör kullandık” diye ekledi.

2.35… Bir hayran Ashley’e ekibin geri kalanıyla çalışmanın nasıl olduğunu sordu. Ashley de bunun harika bir deneyim olduğunu, herkesten yeni şeyler öğrendiğini söyledi.

2:36… Bir hayran Taylor’un vücut çalışmaya devam edip etmediğini sordu. Taylor rol için epey kilo aldığını ancak son dönemdeki sıkı çalışma programından dolayı aldığından fazla kalori harcadığını söyledi.

2.37… Neredeyse tüm sorular “Seni seviyorum Robert” “Harikasın” çığlıklarıyla kesiliyor.

2.38… Robert hayatının nasılda boğulmadan yüzmeye çalışmaya benzediğinden bahsediyor.

2.42… Robert: Edward karakteri fazlasıyla ölçülü ve bastırılmış bir karakter. Bu nedenle karakterin çok hareketli olmaması gerekiyordu. Yeni filmde Edward kameranın etrafında değil, daha çok kamera Edward’ın etrafında hareket ediyor.

2.43… ve kamera hareketleri o kadar akışkan ki en sondaki kavga sahnesi bile bale gibi.

2.44… Bir sürpriz daha, ekranda bir sahne gösteriliyor.

2.47… Ekranda Alice ve Bella’nın Edward’ı kurtarmaya koştukları sahne var. Burası yıkılmak üzere, hayranlar çıldırmış durumdalar.

2.47… Bu sahne kurgu stüdyosunun dışında ilk kez gösteriliyor.

2.49… Ekranda Edward’ın tişörtünü çıkarıp güneşe yürüdüğü sahne var. Hayranlar neredeyse sahneye hücum ediyorlar. Herkes çığlık çığlığa.

2.50… Gürültü, uğultu ve kargaşa… panelin sonu.

buda panelin en hoş yerindeeeenn....

Sunucu: Chris sana ilk sorum, daha önce hiç Comic Con’a katıldın mı?

Chris: Hayır daha önce hiç Comic Con’a katılmadım. Ama bunun normal bir Comic Con deneyimi olacağını düşünmüyorum.

Sunucu: Olmayacak.

Chris: Çünkü Alacakaranlık hayranları kontrolden çıkmış durumda. Şu anda bir radar altında gibiyiz. Günün sonunda kurtulacağız.

Sunucu: Problem şu olabilir. Evet siz şu anda panelinizden önce radar altında izleniyorsunuz. Ancak panel bittikten sonra bu durumdan kurtulabilirsiniz.

Chris: Ancak çok akıllıca bir plan var. Bu gece Alacakaranlık filmini tekrar gösteriyorlar. Sanırım bu tüm Alacakaranlık hayranlarını içine çekecek. Ben ve ekibim de bundan etkilenecek.

Sunucu: Rob ve Kristen Yeni Ay Basın Konferansında seride en çok Yeni Ay kitabını sevdiğinizden bahsettiniz. Bize bu konuda daha fazla bilgi verir misiniz?

Kristen: Benim için Yeni Ay en iddialı kitaptı. Bella ve Edward’ın ilişkileri hep gergin, serideki en alt seviyeye bu kitapta ulaşıyor ama kitabın sonunda neredeyse en yüksek seviyeye çıkıyor. Demek istediğim birbirlerini 10 saniyede affediyorlar. Hiç konuşmalarına bile gerek kalmıyor. Bu durum beni çok etkiledi.

Chris: Kitabı filmi çekme fikri daha ortaya çıkmadan okumuştum. Kadroyu, yetenekli oyuncuları sevmiştim. Kitabı okuduğumda özel olduğunu anlıyorsunuz. Hayatımda çok fazla ayrılık yaşamadım. Ama bu dramı yansıtabileceğimi hissettim.

Robert: Tüm seride Edward ve Bella arasındaki ilişkiyi görüyorsunuz. Bu kitapta kendini uzak tutmaya çalışıyorsun. Olay şu, birine çok fazla aşık olan bir adamsın. (Kristen ve Ashley Robert’e bakıp gülüyorlar ve Robert bunu farkediyor. Kristen’e dönerek) Ne? (Gülerler. Robert nereye baktıklarını anlamaya çalışır)

Kristen: Duvarda birşey vardı. Sen devam edebilirsin.

Sunucu: Bu filmde iki büyük konu vardı. Birincisi Jacob’ın bir kurtadama dönüşmesi, bu çekilmesi iddialı bir bölüm müydü?

Chris: Taylor için çok zordu, gerçekten Taylor için bir kurtadam olmak çok zordu. (Gülerler) Ve bu yüzden bir takım destekler aldık. Bilgisayar efektlerinden faydalandık. Buradaki önemli ve zor olan uygulanması kolay olmayan efektlerden faydalanmak. Bunlar stüdyolarda çok özenli bir şekilde yapıldı.

Sunucu: Ve Taylor senin bu filmde yapacağın çok iş vardı. Ayrıca fiziksel çalışmalar için de çok fazla zaman harcadın.

Taylor: Evet, aslında oldukça eğlenceliydi. Ben neredeyse tüm sahnelerimi kendim çektim.

Sunucu: Denedin değil mi?

Taylor: Evet, ama eğlenceliydi. Tüm motosikletli sahneleri kendim çektim. Evet bunun için çok çalıştım. Motosiklet sürdüm, birkaç şey daha yaptım.

Kristen: Kendini penceren attı. Gerçekten etkileyiciydi.

Taylor: Çok eğlenceliydi.

Kristen: Ben hiçbir zaman yapamayacağım birşey.

Robert: Eğer birine veya birşeye çok fena aşık olursam, ve biliyorsunuz artık kendinizden çok karşı tarafı düşünmeye başlarsınız. (Kristen ve Ashley kıkırdamaktadır. Onlara döner) Çenenizi kapatın! Aman Tanrım! (Ağzında birkaç kelime geveler…Wink Artık konsantre olamıyorum… (Herkes güler) Çok takıntılı olursunuz. Karşı taraf için yeterince iyi olup olmadığınızı düşünür, onu yüceltmeye devam edersiniz…

Kristen: İkisi de diğer taraf için yeterince iyi olduğunu düşünmüyor.

Robert: Bella bu duruma kaldıramayan kişi. Edward da bir aptal gibi. Yeni Ay’da şöyle oluyor. Alacakaranlık’ta kesinlikle… (Derin bir offff çeker… Ellerini dizlerine koyar) İnsanlar bize aramızdaki kimyadan bahsettiklerinde hiç cevap vermiyorum. Çünkü bu kimya değil, bu tamamen karşıtlık!

Ashley: Evet haklısın!
Elly
Elly
Admin
Admin

- Similar topics

:: Genel :: Haberler