Günlük Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Günlük Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Günlük

+6
:) eCe (:
Kbra~eDward♥
Sheilarp
'-Gιzєм •••
Büsra
lincolngamze
10 posters

Günlük Empty Günlük

Mesaj tarafından lincolngamze Perş. Ara. 23, 2010 10:18 pm

Oyun niyetine,ister özet geçerek yazın ister en ince ayrıntısına değinerek.Yapacağınız gayet basit...Adı üstünde,Günlük işte:) Günde dilediğiniz kadar yazabilirsiniz.Sınırlama yoktur.Buyurun efendim,sahne sizin;)

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

İyi Eğlenceler.
lincolngamze
lincolngamze
Admin
Admin

Günlük Empty Geri: Günlük

Mesaj tarafından Büsra Cuma Ara. 24, 2010 12:29 am

Sevgili günlük Günlük 757762

Bugün gayet normal bir gündü. Sadece bir ara fizikçi quiz yapacağım diye geldiğinde kalpten gidiyordum ama o da ısrarlara dayanamayıp erteledi zaten. Ama bugün daha da iyi anladım ki bizim sınıf gittikçe kafayı yiyor. Her tenefüs soru çözdükleri yetmiyormuş gibi şimdi de öğle aralarında test çözmeye başladılar ara verdiklerinde de zeka soruları soruyorlar tek eğlenceleri bu. Tek bir kişi bile dışarıya çıkmıyor. İyi gibi görünebilir ama gerçekten çok sıkıcı ve ben bunların seneyeki hallerini düşünemiyorum. Daha 11. sınıfız diye isyan ediyorum bazen ama beni pek dinledikleri söylenemez. Bir de beden dersinde uzun süre Irmak'ın isyanlarını dinledim ve badminton oynamaya fırsatım kalmadı. Geriye kalan zaman aynıydı zaten dershaneye gittim eve gelince de test çözdüm. Günüm her zamanki gibiydi yani sıkıcı, yorucu ve sakin.
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından '-Gιzєм ••• Cuma Ara. 24, 2010 3:11 pm

Sevgili günlük;

Bugün hem komik hem kötü bir gündü. Günlük 757762 Sınıf çıldırmış gibiydi.Arkamdakilere sinir oldum. Günlük 757762 İkidebir "Baksana!" diye dürtüyorlar sonra "Ne bakıyorsun dönsene önüne!" diyorlar.Sinir krizi geçiriyordum. Günlük 733476 Günlük 757762 Bir de arkamızdakiler ve önümüzdekiler erek olunca zor çekiliyor.Ama arkadaşlarım sayesinde bugün okul çok güzeldi. Günlük 29165 Günlük 757762 Okuldan geldiğimde ise kuzenim Nazlı beni gülme krizine soktu.Site açtı denemek için ama geri kapatamadı hala ona uğraşıyor. Günlük 682184 Yani bugün çok güzel bir ve komik bir gündü. (:
'-Gιzєм •••
'-Gιzєм •••
Yenidoğan
Yenidoğan

Nerden : Ben düşerken yükseklerden uçurumlara aşkın tuttu elimi ummadığım bir anda. |~

Mesaj tarafından Sheilarp Cuma Ara. 24, 2010 8:21 pm

Sevgili Günlük

Bugün her zamanki gibi normal geçti. Yeri geldiğinde mutlu oldum yeri geldiğinde yine şaşkın hareketler sergiledim ki bu çok tuhaf değil benim için. Ve gündelik yaptığım testler falan... Yani pek değerli bir gün değildi. (:
Sheilarp
Sheilarp
Vejeteryan

Mesaj tarafından Kbra~eDward♥ Çarş. Ocak 05, 2011 10:00 pm

Sevgili günlük ;

Bugün eskisi gibiydi. Müzik grubuyla milleti coşturup derslerin başına geçtim. Kimya yazılımı oldum ve orta derecede geçti .Gayet hoştu aslında bugün ;) Fizik yazılım var ama ben hala Twilightfan.forumdizini.net te dolaşma planları içindeyim ;)
Kbra~eDward♥
Kbra~eDward♥
Yenidoğan
Yenidoğan

https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1156510172

Mesaj tarafından :) eCe (: Perş. Ocak 06, 2011 6:48 pm

Sevgili günlük;

Bugün her zamanki gibi bir gündü. Sınıfta erkeklerin dalaşmalarını, bir sıradan diğerinin üzerine atlayarak "tarzancılık" oynamasını izledik. Dersler mi? Türkçe dersinde sınava hazırlık için soru çözdük. Müzik dersinde çok sevgili müzik hocamızın sınıfımız erkekleri tarafından sinir edilmesini ve sınıfta havada uçuşan test kitapçıklarını gözlemledik bizim kızlarla. İnkilap? 2 saat yazı yazmak tam bir çileydi. Derslerde neden yazı yazdırıyorlar ki sanki? Son derece yorucu! Olan parmakcağızlarımıza oluyor. Beden dersinde son derece başarılı (!) bir biçimde voleybol oynadık. Ben çok iyiydim her zamanki gibi ama arkadaşlarım için aynı şeyi söyleyemeyeceğim. Ve bugün bir şeyi fark ettim; kendimi çok fazla övüyorum. Bunu kesmek zorunda olduğumun farkındayım ama mükemmel (!) doğam buna engel oluyor. Gene yaptım değil mi? Neyse. Daha sitede dolaşacağım.

Öptüm, bay (:

(Bu gördüğünüz nadir zamanlarda yazdığım gerçek günlük şeklidir. Evet, gerçekten günlüğümün son satırına "Öptüm, bay (:" yazarım.) Günlük 682184
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından ' UnbaLanced ~(: Perş. Ocak 06, 2011 6:50 pm

Sevgili Günlük,
Bugün kü maçı almamız gerekmesine rağmen takımımızın bir bütün olamamasından dolayı alamadık ve bu benim sinirlerimi oldukça bozmuş durumda... Eğer yarın da aynı durum devam ederse her an birine patlayabilirim! Hey allahım sanki hepsi ayrı okulları temsil ediyormusta benim okulum daha iyi der gibi...
' UnbaLanced ~(:
' UnbaLanced ~(:
Vejeteryan

Mesaj tarafından nessie!! Ptsi Ocak 31, 2011 11:13 pm

Günlük,
Bugün hayatın aslında ne kadar oyunbaz olduğunu anladım.Yüzüm gülerken,içimin acıması çok karmaşık bir durumdu.Kuzenimin bana gerçek kahkahalar attırması güzeldi,fakaaat ya düşüncelerim? Ya da kalbim? Yüzüm gibi gülümsüyorlar mıydı? Hayır.
Hayat...
nessie!!
nessie!!
Nirvana

Mesaj tarafından Büsra Salı Şub. 01, 2011 6:54 pm

Melike'm hayırdır? :/
**

Sevgili Günlük;

Bugün çok yorucu bir gündü. Bütün ağır dersler üst üste gelmişti ve gece uykusuz olduğumdan dersler daha da çekilmez bir hal aldı. Ancak yine de dershane eğlenceliydi. Emre her zamanki gibi beni çok güldürdü. Yarın 12. sınıflar ne yapacaklar çok merak ediyorum çok komik olacak. Günlük 757762 Şu anda internetin sürekli gidip gelmesinden dolayı sinir krizi geçiriyorum ne olur bir an önce kendine gelsiiiin. :(
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Salı Şub. 01, 2011 7:15 pm

sevgili günlük
Kısa yazıyorum Günlük 757762
bugün sıkıcıydı Günlük 757762
hiç birşey istediğim gibi gitmedi yarının daha güzel geçmesini umarak veda ediyorum :)
Kendinize cici bakın =)
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından tutuldum Çarş. Şub. 02, 2011 2:33 pm

Sevgili Günük !!
Şu anda aradıığım bir şeyi bulamamanın sıkıntısını çekiyorum ...
Neyse onun haricinde monoton bir tatil günündeyim ve karnım acıktı !!
Şimdilik kısa kesiyorum ama bu bir daha gelmeyeceğim demek değil Günlük 757762
Kendine iyi hoş bak ,ara sıra alış verişe falan çık ,hayat kısa !!
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından RpAtTz_hbt Çarş. Şub. 02, 2011 2:35 pm

Sevgili günlük
Bugün umduğum gibi değildi Günlük 757762
her gün yeni güne istekli olmak isterken her gün daha mı sıkıcı oluyor ne?
Neyse günlük aramızdakileri herkes görse de çok çok öptüüüm Günlük 757762
RpAtTz_hbt
RpAtTz_hbt
KurtAdam
KurtAdam

Mesaj tarafından tutuldum Cuma Şub. 04, 2011 11:08 pm

Sevgili günlük ...
Bu günde bitti bak ,ödevlerimle zaman çabuk geçiyor ,ne acı verici !!
Şu sıralar duyduğum ölüm haberlerinden çok etkileniyorum ,canım yanıyor duyunca ...
İyi geceler günlük !!
tutuldum
tutuldum
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics