Noot Seear new moon hakkında konuştu Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Noot Seear new moon hakkında konuştu Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noot Seear new moon hakkında konuştu

Noot Seear new moon hakkında konuştu Empty Noot Seear new moon hakkında konuştu

Mesaj tarafından Elly Perş. Ara. 16, 2010 8:42 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"biz doğaüstü güzellikte birini arıyorduk ama bunun yanında bize mizahi ve tehditvari bir ifade de verebilmeliydi;
ayrıca “90210”'nin yıldız AnnaLynne McCord'u da bu role düşünmüştü" diye açıklıyor yönetmen Chris Weitz.

"Hem nefes kesici güzellikte olup hem de da rol yapma yeteneği olan birine çok nadir rastlanır"

Seear kesinlikle denklemin ilk eşitliğine sahip. Bir gözlemci tarafından 13 yaşında keşfedilen model bir hafta içinde CK show'u için yaşadığı olduğu Vancouver'ı bırakıp New York'a gitmişti.

"Ve işte böyle. Kanada'ya dönmeyecektim" diyor Seear
"Twilight'ın bir parçası olma fırsatı ortaya çıktığında, noot artık onun sırasının geldiğini biliyordu; hemen kitapları okumaya başladım ve elimden bırakamadım" diye ekledi.

Modellikte geçen yıllarının onun oyunculuk kariyerini engellemesinden korktuğunu söyledi.

"Gerçekten çok korktum, çünkü siz film çekerken kameraya bakmamanız gerekiyor ama modellik dünyasında kameraya bakmalısınız"

Ama bu sorun takması gereken koyu mor lensler ile çözüldü.

"Gerçekte 2 metre uzağımı göremiyordum, bana Kristen'e bak dediklerinde Kris nerede diyordum"

Seear filmin çıkışı konusunda serinin sıkı fanları kadar heyecanlı. Şimdiden filmin galasında giyeceği elbiseyi seçmiş ve yakında oyuncak bebeğinin çıkmasını iple çekiyor.

Şimdiden 2 twilight filmi için daha anlaşma imzaladı, onu yavaşlatan hiçbir şey yok.

"Modellik benim için harika, bu işi yaparak çok para kazandım" diyor Seear

Bu yıldan sonra LA'e taşınıp oyunculuk kariyeri üzerine odaklanmayı planlıyor.
"Oyunculuğu farklı kılan şey bir sese sahip olmanız, artık sadece bir görüntüden ibaret değilsiniz"
Elly
Elly
Admin
Admin

- Similar topics