Empati | Adam Fawer Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Empati | Adam Fawer Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Empati | Adam Fawer

5 posters

:: Eğlence :: Serbest Bölge :: Kitap

Empati | Adam Fawer Empty Empati | Adam Fawer

Mesaj tarafından Dejavu.Bella Çarş. Ara. 22, 2010 12:04 am

Empati | Adam Fawer

Empati | Adam Fawer 9756006238

Yaşamınızın kontrolü sizde değil! Öyle olduğunu düşünebilirsiniz, ama yanılıyorsunuz. Elbette ki kendi kararlarınızı kendiniz vermekte özgürsünüz. Bu kitabı kapatabilirsiniz. O sandalyede oturmaya devam edebilirsiniz. Ya da gözlerinizi oymak gibi çılgınca bir şey yapabilirsiniz. Ne isterseniz yapabilirsiniz. Ama sorun şurada: Ne isteyeceğinizi kontrol edemezsiniz. Her davranışınızı önceden belirleyen arzularınız ruhunuzun okadar derinlerine işlemiştir ki, onlara dikkat bile etmezsiniz. Ve bu da sizi mükemmel bir köle yapar. Bu nedenle, hayatınızı yaşamaya devam edin. Ne isterseniz yapın. Sadece 'isteklerinizin' tümüyle sizin kontrolünüzde olmadığı gerçeği üzerine kafanızı çok fazla yormamaya çalışın. EDEBİYAT, BİLİM VE FELSEFE RUHUNUZA AKACAK, OKUDUKÇA BAĞLANACAK, BAĞLANDIKÇA OKUYACAKSINIZ...

-Çok beğenerek okuduğum bir kitaptır..
Sınavlarımın yoğun olduğu günlerde elimden düşüremediğim..Sabaha kadar yavaş yavaş da olsa merak edip okuduğum bir kitap..
Olaylar karışık verilse de kendinizi anlamaya ve olaylara kaptırmaya istekli iseniz olayları birleştirmek kolay olur :)
Ve gerçekten Tilight serisinden sonra hayranı olduğum iki kitap Olasılıksız (Adam fawer) ve empati'dir :)
Dejavu.Bella
Dejavu.Bella
Cullen
Cullen

Empati | Adam Fawer Empty Geri: Empati | Adam Fawer

Mesaj tarafından Büsra Perş. Ara. 23, 2010 8:54 pm

Ayy ben bu kitaba bayılmıştım. Bir gün sonra sınavım vardı ama ben ona çalışmak yerine oturup bu kitabı bitirmiştim. Bir günde bitirdiğim ve sonunda acayip şaşırdığım bir kitaptır. Kitap bittiğinde evin içinde şaşkınlıktan çığlık atmışlığım vardır. Empati | Adam Fawer 757762 Bir de felsefeci ile saatlerce üzerine konuşmuştuk bu kitabın. O da kitap okumayı çok sever neredeyse her sayfasına yorum yapmıştık. :) Kesinlikle okumayanlara tavsiye ederim harika bir kitap bence. :)
Büsra
Büsra
Cullen
Cullen

Mesaj tarafından ßahar Salı Ocak 04, 2011 7:29 pm

Süper bir kitaptı. O kitabı düşünerek az uyumadım. Ve son bölümü yok mu? Öldürmüştü beni. Ağzım bir karış açık öylece kalakalmıştım. Sonra tekrar okumuştum o bölümü -yanlış mı anladım diye. Empati | Adam Fawer 757762
Okumayanlara kesinlikle öneririm. Adam Fawer süper bir yazar ve kitabıda çok akıcı.
ßahar
ßahar
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından unique~ Perş. Ocak 06, 2011 9:11 pm

Adam Fawer : Zekasına hayran kaldığım bir yazar .
Olasılıksızı okuuştum bu okumadım .
Ama listeme ekledim mutlaka okumalıyım :)
Teşekkürler :)
unique~
unique~
Yenidoğan
Yenidoğan

Mesaj tarafından KristyNesty Ptsi Ağus. 01, 2011 1:21 am

Müthiş bir ktap. İnanılmaz bir yaratıcılık!
KristyNesty
KristyNesty
Yenidoğan
Yenidoğan

http://www.twilightfan.forum-canada.com

- Similar topics

:: Eğlence :: Serbest Bölge :: Kitap