Robert Pattinson, Aldatma Olayı Hakkında Konuştu! Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Robert Pattinson, Aldatma Olayı Hakkında Konuştu! Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robert Pattinson, Aldatma Olayı Hakkında Konuştu!

2 posters

:: Genel :: Haberler

Robert Pattinson, Aldatma Olayı Hakkında Konuştu! Empty Robert Pattinson, Aldatma Olayı Hakkında Konuştu!

Mesaj tarafından Bella_Ceren Salı Ağus. 14, 2012 12:29 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kristen Stewart'ın, Robert Pattinson'ı aldattığı haberlerini duymayan kalmamıştır artık. Bu konu hakkında birçok şey söylendi; bazıları olayı kabullenirken bazıları fotoğrafların shop olduğunu iddia etmeye devam etti. Ve sonunda, Robert Pattinson, konuk olduğu "The Daily Show" programında bu konudan bahsederek olayın doğru olduğunu kanıtlamış oldu. Videonun tam versiyonu Youtube'dan silindi, ancak küçük de olsa bir parçasını buldum. Ayrıca söylentilere göre Robert kuliste sunucuya, aldatma konusunu çok açmamasını, kendisini kullanılmış hisettiğini söylemiş. Robert şunları söyledi;

"Şimdi biraz s*lak gibi görüneceğim ama, hayattaki tek problemim ucuz olmam. Kendi haberim için gazeteci tutmam. Ve diğer aktörler her röportajlarında senaryo alıyorlar. Ben de artık gazeteci tutacağım!"

Daha sonra ise Jon (sunucu) şunları söyledi;

"En son kötü bir ayrılık yaşadığımda, Ben & Jerry (dondurma markası) beni sakinleştirmişti. Bu yüzden, sen ve ben bu konuda bir takım olabilir ve bu konuda konuşabiliriz; "Dostum, onsuzken daha iyisin. O s*rtüğü (Kristen) kaldırım kenarına doğru tekmele! Sorun yok."

Kaynak [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En son Bella_Ceren tarafından Salı Ağus. 14, 2012 1:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Robert Pattinson, Aldatma Olayı Hakkında Konuştu! Empty Geri: Robert Pattinson, Aldatma Olayı Hakkında Konuştu!

Mesaj tarafından nessie!! Salı Ağus. 14, 2012 1:29 pm

OHA böyle bir konuşma olduğuna inanamıyorum! Adam Kristen'a resmen s*rtük demiş.Ağlayacağım Robert Pattinson, Aldatma Olayı Hakkında Konuştu! 832695
nessie!!
nessie!!
Nirvana

- Similar topics

:: Genel :: Haberler