Oyuncular İle Resim Çektiren Fanların Yaşadıkları Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Oyuncular İle Resim Çektiren Fanların Yaşadıkları Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oyuncular İle Resim Çektiren Fanların Yaşadıkları

:: Genel :: Haberler

Oyuncular İle Resim Çektiren Fanların Yaşadıkları Empty Oyuncular İle Resim Çektiren Fanların Yaşadıkları

Mesaj tarafından Elly Perş. Ara. 16, 2010 8:05 pm

[size=14pt]remember me'nin çekim setinde bulunan Danielle [/size]

o kadar şanslı ki olaylardan sonra çok dikkatli davranan rob onunla resim çektirip imza vermiş

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

vancouverda resim çektirme şansını yakalayan fanlar yaşadıklarını anlatmış

[size=14pt]nashville'li Autry'ler [/size]

leanne'in kocasının golf turnuvasında kazandığı biletlerle vancouver'a gelmişler. onlar yıldönümleri için planladığı kaliformia gezisinden vazgeçip vancouver'a oyuncuları kovalamaya karar vermişler robertla resim çektiren Autry şöyle demiş:

o çok tatlıydı , hala bir rüyaydaymışım ve uyanacakmışım gibi hissediyorum

kocası ise şöyle demiş:

o harika bir eş ve bununla ilgili fazla bişi istemedi bende onun için bunu yapmaya karar verdim. ona leanne the vampire slayer adını taktım ( vampir avcısı leanne)

[size=14pt]Minnesota'lı Maggie[/size]

"lavoboya gittik ellerimizi yıkamak için . trina şimdi içeri kristen girse ne komik olurdu değilmi dedi. arkadaşım iç güdüsel olarak ağzını çalkalıyordu biraz aynaya baktık ve 10 saniye sonra kapı açıldı kristen içeri girdi. ağzımı yere düştü resmen . ona baktım ve nasıl oradan onu görmezden görerek yürüyüp gidebilirdim ki .
Trina ah kristen sana doğum günü hediyesi aldık dedi.
kristen " gerçektenmi , hadi ordan " dedi
elimizde kahverengi kağıda sarılı likör şişesi vardı
maggie " bu gece yarısı senin doğum günün öyle değilmi? " demiş
kristen şişeye bakıp " Tekilamı . bu kabul edilebilir. biliyorsun yaştan dolayı" demiş.
sonra onun karakteristik kafa sallayışı ile " bu.. çok güzel teşekkür ederim cidden " demiş

ona üzgün olduğumuzu ve onu rahat bırakacağımızı söyledik. ve o "hayır ! onemli değil ". dedi . gördüğüm en tatlı şeydi. "

Yıldırım aynı yere iki kere düşmüş maggie taylor ilede tanışmış bakın yaşadıkları:

çok tatlıydı. bana " merhaba adım taylor senin adın nedir? " diye sordu ve elimi sıktı. yüzünde o gülümsemesiyle

" ben maggie ,seninle minneapolis'de tanışmıştık. "

taylor ; "Minneapolis?"

" evet hot topic turunda "

taylor; " ah imza günündemi "

"evet "

baba lautner " sen minneapoisten gelmedin değilmi? "

"evet aslına bakarsan öyle "

ikiside vay canına dedi. seninle bir resim çektirmemin sakıncası varmı diye sordum . hayır sakıncası yok dedi.

ona " devasa kameramı çıkarsam bu seni korkuturmu? " diye sordum oda hayır dedi.

Elini sırtıma dayadı yanına yaklaştım iyice. ona teşekkür ettim ve sarıldım , cennet gibi kokuyordu

Maggie , taylor'ı sette jacob' ken kısa saçla gördüm diyor

Kellanla karşılaştığımda elini sıktım . resim çektirmek istediğimi söylediğimde evet sorun değil dedi ikiside. çok tatlılardı.

kellan'a " neden bilmiyorum ama sana sarılmak istiyorum " dedim. bana " gel buraya kızım "dedi . ayaklarım yerden kesildi beni yaklaşık 10 sn'ye kucaklamıştır . kalbim yeniden atmaya başladığında beni yere bıraktı. teşekkür ettim ona

[size=14pt]Nashville'li Leanne [/size]

Starbucks'da kellan'ı gören Leanne şunları anlatıyor:

Sara'ya onun kellan olduğunu söyledim ama bana inanmadı . ona hayır işte o dedim ve ağzı açık kaldı koltuğundan bir daha kıpırdayamadı .

Leanne kellan'ın parasını ödemesini bekledi sonra yanına gitti ve hızlıca konuştu.

"beni duyamadı bende onu dürttüm . resim çektirmek içni bana sarıldığında çok yakındık ve çok özleldi. "

[size=14pt]Deb ve Jamie [/size]
bu çok komik ;D ;D ;D ;D ;D

Kellan'ı caddenin karşısından gördük dikkatini çekmeye çalışıyorduk ama ipod'u kulağındaydı ve bizi muhtemelen duymuyordu. bizde lise talebeleri gibi peşinden koşmaya başladık o sırada koşu yapıyordu kellan. bizi duymadı ve koşmaya devam etti. sonra bizi farketti ama hızlı hareket etmek istiyordu bizde onunla hızlıca ilerledik. sonra kenimin kesinlikle bir koşucu olmadığımı ve 3 tekerlekli olduğumu farkettim =))))))) etrafımızda daireler çizerek koşmaya ve bizimle şakalaşmaya başladı. eğer ondan imza almak istiyorsak onu yakalamamız gerektiğini söyledi ama onu yakalamamın imkanı yoktu. ayağımdaki ayakkabılarla bu mümknü değildi ve ona şunu hatırlattım" benim ayakkabılarım var seni yakalayım derken bella gibi yüzümün üstüne düşmemi istemezsin değilmi?" o an durdu ve " ah hayır bunu istemem eğer kendini incitirsen gerçekten çok kötü hissederim " ve sonra bana imza verip resim çektirdi. ondan resim beklemiyordum ama kollarını açıp bana " gel benim bellam" dedi ona kocaman bir kucak verdim. kellan o kadar tatlıydı ki çokta eğlenceli bir kişi.
Elly
Elly
Admin
Admin

- Similar topics

:: Genel :: Haberler