Gentleman's Dignity - (Tam Bir Orta Yaş Komedisi =] ) Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Gentleman's Dignity - (Tam Bir Orta Yaş Komedisi =] ) Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gentleman's Dignity - (Tam Bir Orta Yaş Komedisi =] )

2 posters

Gentleman's Dignity - (Tam Bir Orta Yaş Komedisi =] ) Empty Gentleman's Dignity - (Tam Bir Orta Yaş Komedisi =] )

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Ptsi Haz. 25, 2012 11:18 pm

Gentleman's Dignity/Shinsaui Poomgyuk

Yönetmen: Shin Woo-Cheol
Yazar: Kim Eun-Suk
Yayınlanan Kanal: SBS
Bölüm Sayısı: 20
Çıkış Tarihi: May 26, 2012 --
Yayın Günleri: Cumartesi ve Pazar 22:00

KONU:

40'lı yaşlara gelmiş ajeossilerin ve otuzlarında ajummaların arasında geçen bir dramadır. Biri evli üçü bekar 4 çapkın erkeğin mecaralarını anlatır. :)

Gentleman's Dignity - (Tam Bir Orta Yaş Komedisi =] ) RVxnx

Fotoğrafta en baştaki adam bir mimar. Esas kızımızın arkadaşı ve ayrıca sevdiği adam. Bunun dışında esas kızımızın arkadaşının da sevgilisi oluyor. Zavallı kızımız adamı çok sevmiş ama arkadaşına hainlik yapmamak için içinde tutmuş sevgiyi.Ne yapsın sevdiği adam en yakın arkadaşıyla çıkmak isteyince ne yapabilsin.Sevdiği adama arkadaşını ayarlamak zorunda kalmış.

2.si esas oğlanımız. O da bir mimar. Çapkın olmasına karşın havalı bir duruşu var, ona buna asılmayıp kadınları kendi ayağına getiren bir tip.Esas kızla az oynamıyor. =) Çocukça oyunlar oynamasına karşın aslında kurnaz.Kadın ruhundan anlıyor.Yalnız bir sorunu var, stres yaptığı zaman o günü hatırlayamıyor.Yani anıları uçup gidiyor.Bu yüzdende cebindeki kayıt kalemiyle her gününü kayıt ediyor,takıntılı.

3.sü ise bir avukat.Yıllar önce karısı ölmüş.Çok sadık bir adam. Çapkın dedik ama çapkınlığını görmedik ,bir kusru yoktu. =) Temiz,becerikli tam bir beyefendi.Giyim tarzı da hoştu. Karısını yıllar önce kaybetmesine rağmen kimseyle olmamış ve hala karısının annesine anne deyip saygıda kusur etmiyor. Kayınvalidesi bile artık evlenmen gerekiyor diye söylüyor,acıyor bu vefalı yahşi çocuğa. Tabii bunun da bir sorunu var. Fotoğrafın sonundaki adamın bir kız kardeşi var,avukatımıza abayı yakmış,avukatımız da kızdan hoşlanıyor gibi, ama hem arkadaşının kardeşi olduğundan hem de karısını kaybetmeyi hala sindiremediğindendir sanırım kızdan hep kaçıyor. E be adamım ne diye kaçarsın gül gibi kızdan? :) Genç,güzel,senin için obez halden fidana dönmüş çabalıyor.

Son adamımız ise bir kafe işletiyor.Aşırı çapkın. Karısı çok zengin olduğu için evlenmiş.Karısına çaktırmadan bulduğu 20'lik kızlara bile yaşını on yaş küçük söyleyip asılıyor ama karısının korkusundan tam bir kediye dönüyor. Gentleman's Dignity - (Tam Bir Orta Yaş Komedisi =] ) 757762 Ben hayatımda öyle gudubet bir kadın görmedim, etme bulma dünyası öyle manyak çapkın bir adamı ancak öyle bir kadın idare eder.

Gentleman's Dignity - (Tam Bir Orta Yaş Komedisi =] ) VYHLu

Buradaki de esas kızımız. Bir lise öğretmeni.Ayrıca zaman zaman farklı şekillerde de dizi boyunca karşımıza çıkıyor. Fazlasıyla saf.Kendi elleriyle sevdiği adama kız ayarlayacak kadar da fedakar.Esas oğlanımız onu bayağı süründürüyor bu sevme işi yüzünden.

Dizi bu beş ana karakterden ibaret değil tabii, bunların yanında onun kardeşi,bunun arkadaşı,bunun amcasının torunun eniştesinin yengesi (abarttım tamam) vs. bir çok kişi araya giriyor. Çok renkli,izlerken sıkılmayacağınız,Kore'nin alışıldık sıkıcı romantik komedileri gibi bitse artık denmeyecek çok hoş bir dizi.Oyuncular 30-40 yaşlarında olmalarına karşın gençlere taş çıkartıyorlar bence. Ergen görmekten gına gelmişti. İyi oldu bu ajeossiler,ajummalar. =)

İzleyin derim.
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/

Gentleman's Dignity - (Tam Bir Orta Yaş Komedisi =] ) Empty Geri: Gentleman's Dignity - (Tam Bir Orta Yaş Komedisi =] )

Mesaj tarafından haha971 Paz Ağus. 19, 2012 7:26 pm

Şu sıcak yaz günlerinde bu dizi sayesinde gülmekten iki kat daha fazla terlemişimdir. Çok güzel ve eğlenceliydi. Özellikle son bölümündeki "o" sahne yok mu?!?!?! Son bölümü izleyenler en etkiliyici sahne konusunda hemfikir olacaklar gibi geliyor.
haha971
haha971
Admin
Admin

Gentleman's Dignity - (Tam Bir Orta Yaş Komedisi =] ) Empty Geri: Gentleman's Dignity - (Tam Bir Orta Yaş Komedisi =] )

Mesaj tarafından antinotizia (Esila) Paz Ağus. 19, 2012 8:14 pm

17. bölümden sonrasını izlemedim. =( Bıraktım dizileri bu ara.Başlayıp aralıksız kalan dizi bölümlerimi izlemem lazım. Büşra izlerken arada baktım ve ondan spoiler aldım ama sahneyi bir de canlı kanlı baştan sona izlemek gerek.En çok Yun ajeossim ve Meari olayına çok çok çok sevindim! Hepsinden çok onlara sevindim desem yalan olmaz. :) Gözüm ötekileri görmedi. Gentleman's Dignity - (Tam Bir Orta Yaş Komedisi =] ) 757762
antinotizia (Esila)
antinotizia (Esila)
Moderatör
Moderatör

http://supernatural.forumdizini.net/