Twilight'ın Starları Breaking Dawn'ı Konuştu Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Twilight'ın Starları Breaking Dawn'ı Konuştu Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight'ın Starları Breaking Dawn'ı Konuştu

:: Genel :: Haberler

Twilight'ın Starları Breaking Dawn'ı Konuştu Empty Twilight'ın Starları Breaking Dawn'ı Konuştu

Mesaj tarafından Elly Perş. Ara. 16, 2010 7:49 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

robert pattinson 4. kitabın filmi içinde imza attığını açıklamıştı . hepimiz bu film hakkında daha fazla detay öğrenmek için ölüyoruz.

eclipse'in 17 ağustosta prodüksiyonu başlayacağı söylenmesinden beri daha da heyecanlanıyoruz

"daha bir sayfasını bile görmedim" diyor ashley , bu yaz vancouver'a dönüp eclipse'in çekimlerine başlayacak.

ashley ve billy burke'ü son film hakkında birşeyler söylemeleri için sıkıştırdık.

"bütün bildiğim ben 3 film için imza attım" diyor billy burke , ya detayları fazla ortaya çıkarmak istemiyor yada 2. cast ile henüz bir anlaşma sağlanabilmiş değil .

Zannettiğini gibi breaking dawn için o kadarda uzun süre beklemeyeceksiniz.

" buna ecipse'in çekimlerinin hemen ardından başlayacağız " diyor ashley greene

bunu duyduğumuza hiç şaşırmadık çünkü summit seriyi ellerinden geldiğince hızlı bir şekilde devam ettirmek istiyor.

peki 4. film için önceki yönetmenlerden biri yine gelebilirmi ?

"hiç sanmıyorum" diyor ashley "david slade ve chris weitz ikiside post prodüksiyon ile çok meşgul olacaklar. ve catherine ise hamlet'i çekiyor olacak "

daha öncede söylediğimiz gibi zaten catherine'in geri dönmesinin -dönebilecekse bile- hiç bir yolu yok. Summit'e o kadar para kazandırmasına rağmen içeriden bir kaynak catherine'in 4. film için fazla çılgın olduğu ve robsten'in kendisi bile onu talep etmeyeceğini söylüyor.

chris'e hernekadar da tapsanız yoğun program yüzünden onunda geri dönmesi mümkün değil.
Elly
Elly
Admin
Admin

- Similar topics

:: Genel :: Haberler