Aranızda Benim Gibi Bir Deliye Yer Var mı? Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Aranızda Benim Gibi Bir Deliye Yer Var mı? Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aranızda Benim Gibi Bir Deliye Yer Var mı?

2 posters

Aranızda Benim Gibi Bir Deliye Yer Var mı? Empty Aranızda Benim Gibi Bir Deliye Yer Var mı?

Mesaj tarafından vampirella_blood Perş. Mayıs 31, 2012 3:13 pm

Merhaba :)
Ben Melis, 16 yaşındayım Lise 2 öğrencisiyim. Dil bölümünde okuyorum ama ileride tiyatro oyuncusu olmak istiyorum :)

Deli dolu bir şeyimdir Aranızda Benim Gibi Bir Deliye Yer Var mı? 757762 fazlasıyla da çatlağımdır Aranızda Benim Gibi Bir Deliye Yer Var mı? 757762
Kellan Lutz ve Ashley Greene fanıyımdır. Duvarım Twilight Saga posterleriyle dolu Aranızda Benim Gibi Bir Deliye Yer Var mı? 757762
Çok fazla konuşurum Aranızda Benim Gibi Bir Deliye Yer Var mı? 757762 Hiç susmadan 3 dakikadan fazla konuşabiliyorum Aranızda Benim Gibi Bir Deliye Yer Var mı? 757762 Bazen iğrenç espriler yaparım şimdiden özür dilerim Aranızda Benim Gibi Bir Deliye Yer Var mı? 449591
20'ye yakın hikayem var biraz zaman geçtikten sonra paylaştıklarım olabilir :)
Tanışmak isteyen olursa öm atabilir seve seve yeni arkadaşlıklar edinebilirim :)
Hepinizle çok iyi anlaşacağımı düşünüyorum herkese iyi forumlar :)
Herkese iyi forumlar :) :*
vampirella_blood
vampirella_blood

Aranızda Benim Gibi Bir Deliye Yer Var mı? Empty Geri: Aranızda Benim Gibi Bir Deliye Yer Var mı?

Mesaj tarafından Bella_Ceren Perş. Mayıs 31, 2012 10:59 pm

Merhaba Melis, hoş geldin. Ceren bende. İyi forumlar. :)
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics