Access Hollywood'dan.. Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Access Hollywood'dan.. Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Access Hollywood'dan..

2 posters

Access Hollywood'dan.. Empty Access Hollywood'dan..

Mesaj tarafından Bella_Ceren C.tesi Mayıs 19, 2012 11:20 pm

[Resimleri sadece adminler görebilir.]

Access Hollywood: Genellikle uysal olan karakterde (Pamuk Prenses) yapılan değişikliklere rağmen Kristen merakla beklenen filmin orijinal masaldaki bütünlüğünü koruyacağını söylüyor.

“Hikâyedeki karaktere çok sadık kaldık.” Kristen film için yapılan yeni bir röportajda karakteri Pamuk Prenses hakkında böyle söylüyor. “Demek istiyorum ki, Pamuk Prenses bir nevi geneli, iyi olanı, ideal olanı temsil eder ama mükemmel değil, insanlığın nasıl iyiye gidebileceğine ve birbirlerini nasıl önemseyeceğine bakıyor.”

22 yaşındaki güzel filme önemli bir dönüm eklerken, kesinlikle klasik masal kavramlarını hatırlatmanın filmin unsurlarından olduğunu söyledi.

“Ormanda hayvanları, gizemli bir şekilde hareket eden tüm şeyleri, hepsini görmeyi bekliyorsun ama bunlar sadece peri masalı tarzında değil. Biz herhangi bir şeyi kopyalamadık, taklit etmedik.” diye açıklıyor. “Biz yeni bir peri masalı yaratıyor gibiyiz, bu kelimenin tam anlamıyla çok değerli. Demek istiyorum ki, bu masal sizi başka bir dünyevi yere sürükler.”

Başrolü paylaştığı yakışıklı oyuncu Chris Hemsworth ile birlikte çalışıyorken, Kristen, “Thor” yıldızının sürekli karşılıklı sahneleri için yeni bir şeyler getirerek rolü aşırı düşünmesiyle oluşan güçlüklerden kaçınmak için yardımcı olduğunu belirtti.

“Gerçekten onunla çok iyi çalıştık çünkü beni gerçekten şaşırttı, çünkü bir şeyler onunla konuşmadan ya da herhangi bir şey yapmadan çıktı gitti.” diyor Kristen Avustralyalı aktör hakkında. “Benim her zaman şu şekilde takıntılarım var. ‘Peki ya bu ne olacak? Bunu, bunu ve bunu hiç düşündün mü?’ gibilerinden. Yani, aslında sahneleri çekerken birbirimizi gerçekten şaşırttık ve ikimiz için de sürecin hiç önemi yoktu.”

“Sadece onunla birlikte dışarıda takılmak bile çok eğlenceli.” diye devam ediyor Kristen, Chris hakkında konuşmaya. “Ve gerçekten süper derecede cool birisi. Ayrıca gerçekten çok komik.”

Kaynak ve Video için => [Linkleri sadece adminler görebilir.]
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

Access Hollywood'dan.. Empty Geri: Access Hollywood'dan..

Mesaj tarafından nessie!! C.tesi Mayıs 19, 2012 11:23 pm

[Linkleri sadece adminler görebilir.]
nessie!!
nessie!!
Nirvana

- Similar topics