Kristen Stewart: Yeniden Robert Pattinson İle Çalışmak İçin Ölüyorum Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Kristen Stewart: Yeniden Robert Pattinson İle Çalışmak İçin Ölüyorum Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen Stewart: Yeniden Robert Pattinson İle Çalışmak İçin Ölüyorum

:: Genel :: Haberler

Kristen Stewart: Yeniden Robert Pattinson İle Çalışmak İçin Ölüyorum Empty Kristen Stewart: Yeniden Robert Pattinson İle Çalışmak İçin Ölüyorum

Mesaj tarafından nessie!! Perş. Mayıs 17, 2012 11:01 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Celebuzz ile Kristen Stewart Röportajı: "Yeniden Robert Pattinson ile çalışmak için ölüyorum"

Kristen Stewart, Celebuzz'a yeniden Robert Pattinson ile çalışmak için öldüğünü söylüyor çünkü iyi bir takım oluşturdular.

Kristen Stewart ve Chris Hemsworth arasındaki cinsel gerilim Snow White and the Huntsman hakkında daha ilgi çekici bölümlerden birisi, tabi ki, filmdeki unvan karakterlerini oynuyorlar.

Hollywood'un en ateşli yıldızlarından ikisi bile olsa, şehvetli gerginlikleri hala biraz şaşırtıcı oluyor, Chris'in karakateri göz önüne alındığında, biliyorsun, Kristen'i yere sererek avlıyor.

Yani, hepsi nasıl oldu?

İki bölümlük özel röportajımızda, hepsinin Chris'den dolayı olduğunu, 22 yaşındaki Twilight güzeli Kristen açıklıyor.

"Eğer bu bölümü başka bir aktör oynasaydı, bunlar olmazdı''.K-Stew Londra'ya yakın Arundel Kalesindeyken, haftasonun üzerinden bunu özellikle Celebuzz'a söyledi. "Bu tamamen Chris'in enerjisiydi - çok netti"

Aynı zamanda çok iyi bildiğiniz bir hikaye ve bu hikaye, bir hikayenin kaderi üzerine itimat eden bir frsatı yakaladı," diye devam etti. "Kader tüm zamanı geriye sarmaz" Seni giden yapar, kaderde bir kusur gördün mü? Burada neler oluyor? Aynı zamanda, gerçekten peri masalındaki kanunları bozmuyoruz."

Bu arada, ayrıca Celebuzz, Snow White'daki ünlü rolü almak için kararı hakkında, Kristen için de konuştu - bu yılın sonunda The Twilight Saga, Breaking Dawn – Part II'de görünecek - fırsatı kaçırmadığı karakteri ne hakkındaydı?

Kesinlikle Snow White'ı söylediğinde [ismini] öncelikle her şeyi hayal ettiğini düşünüyorum: "O, iyi, hoş" diye açıkladı Kristen. "Anneliğe ait şeylere sahip oluyor. Aşırı derecede bir bakıcı. Gerçekten çok kadınsıl güçleri var ve bu araçlarını bulma konusunda heyecanlamıştım. Filmin buhranı, tam bir kişilikçi olması."

Kaynak: Gossip-dance
Çeviri: meLissa

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nessie!!
nessie!!
Nirvana

- Similar topics

:: Genel :: Haberler