Kellan Lutz: Hunger Games'de Olmak İstiyorum! Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Kellan Lutz: Hunger Games'de Olmak İstiyorum! Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kellan Lutz: Hunger Games'de Olmak İstiyorum!

Kellan Lutz: Hunger Games'de Olmak İstiyorum! Empty Kellan Lutz: Hunger Games'de Olmak İstiyorum!

Mesaj tarafından Bella_Ceren C.tesi Nis. 21, 2012 2:30 pm

[Resimleri sadece adminler görebilir.]

Kellan Lutz: Hunger Games'de Olmak İstiyorum!

Hunger Games'im fanı olmayan hiçkimse var mı?

Sadece Twilight yıldızı Kellan Lutz'a soruyoruz. Seksi aktör Hunger Games'i çok fazla sevdiğini, gişe rekorları film serilerinin birine fırsata balıklama atlayacağını söylüyor...

Senaryoyu, filmi, onun her şeyini seviyorum, Lutz geçen gece Us Weekly'ın West Hollywood'daki Greystone Manor'ın Hot Hollywood partisinde ağzından kaçırdı.

Lutz, serinin "her zaman olduğu" bir fan olduğunu. "Tüm kitaplarını okurken bağımlı olduğunu" söyledi. "Şimdiye kadar bir film yapmaya başlamadan önce, böyleydim, bunun bir parçası olmak istiyorum" dediğimi hatırlıyorum.

Belki Lutz, Hunger Games'ın devam filmi Catching Fire'de Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson ve Liam Hemsworth'ın yanına tökezleyebilir mi? "Bu gerçekten özel olurdu" diye gülümsedi.

"Twilight-Hunger Games karşılaştırmalarına gelince, hiç bitmeyecek" dedi Lutz. "Twilight daha fazla kadınlara özgü bir filmmiş ve romantik tarafının ve aksiyondan mahrum kalmış gibi ve sonra Hunger Games'in biraz romantiklikten mahrum kalan daha fazla heyecanlı bir filmmiş gibi hissediyorum."

"Ama bu hikayeler, bize herhangi birisinin belli bir formüle batırmak zorunda kalmadığını gösteriyor," dedi. "Eğer kazandaki anahtar bileşenlere sahipsen, harika bir film yapılacaktır. Her ikisi içinde büyük fanlar var."

impre.com

Kaynak: [Linkleri sadece adminler görebilir.]
Bella_Ceren
Bella_Ceren
KurtAdam
KurtAdam

- Similar topics