Stephenie Meyer Kristen Hakkında Konuşuyor  Loginu11

Join the forum, it's quick and easy

Stephenie Meyer Kristen Hakkında Konuşuyor  Loginu11

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stephenie Meyer Kristen Hakkında Konuşuyor

:: Genel :: Haberler

Stephenie Meyer Kristen Hakkında Konuşuyor  Empty Stephenie Meyer Kristen Hakkında Konuşuyor

Mesaj tarafından nessie!! Salı Kas. 13, 2012 1:46 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Cleveland - Kristen Stewart anlam veremediğim bir şekilde sürekli eleştiriliyor.

Stephenie Meyer: O tüm hayatı boyunca hep kameralar önündeydi. Böyle bir yaşamı hayal dahi edemiyorum.

Ben de. Ben olsam çoktan bir köprüden falan atlamış olurdum. İlk filmlerde çok fazla duygulu bir şekilde oynamıyordu. Bazı 'Alacakaranlık' hayranları, "Onun çok dramatik olmaması lazım; sadece onun karakteri aracılığıyla Edward ve Jacob'ı görmeliyiz." demişti. Bu konuda ne hissediyorsun?

Meyer: Kristen'ın gelişimi hakkında bir yorum yapamam. Fakat onun karakterini ciddiye aldığını, karakterinin içinde yaşadığını, onu yeniden yarattığını ve ondan sonra onu canlandırdığını söyleyebilirim. Demek istediğim o hiçbir şeyden ödün vermiyor. Bu onun Bella'sıydı. Filmlerde çok istikrarlı bir süreç izledi çünkü Kristen Bella'nın kim olduğunu biliyordu. Bence pek çok insan onun konumunda olmak istiyor ve bu da Kristen için gerçekten zor bir durum olmalı. Herkesin oturduğu yerden "Aman bunu ben de söyleyebilirdim!" dediği bir karakteri canlandırmak zor.

@vonch | FBS
Çeviri: cenup

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
nessie!!
nessie!!
Nirvana

- Similar topics

:: Genel :: Haberler